Yat Kiralama Kos

Kos, Rodos'tan sonra ikinci en popüler Dodecanese adasıdır. Büyük boyutundan dolayı, çok sayıda turistik tesis ve el değmemiş noktalar ve koylardan kalabalıktan uzak, oldukça gelişmiş bir turizm dengesi vardır.

Kos manzaraları o kadar fazla ki, bir haftalık ziyaret sırasında bunların yarısını bile ziyaret etmek pek mümkün değil. Hipokrat'ın eğitim gördüğü ve dünyanın ilk hastaneleri arasında yer alan Asklepion, Antik Agora, Roma Odeon, Kos Venedik Kalesi, Antimachia Kalesi, Nerantzia Kalesi ve diğer tarihi eserler gezginleri büyülemektedir. Ayrıca adanın harika müzelerini de ziyaret etmelisin - Kos Müzesi, Folklor ve Denizcilik Müzesi, Antimachia Halk Müzesi, Arkeoloji Müzesi ve diğerleri.
Dünyanın her yerinden gelen hacılar Kos'taki kiliseleri ve katedralleri ziyaret etmeye gelir: Kos Kasabası Katedrali, Agios Stefanos Bazilikası, Agios Antonios, Taksiler, Panagia Ypapanti Bizans Kilisesi, Saint John Baptist Kilisesi ve diğerleri.

Aktivite severler rüzgar sörfü ve uçurtma sörfü yapabilir veya dalışa gidebilir ve harika plaj tatilleri arayanlar adanın kıyılarında ihtiyaç duyduklarını bulabilirler. Kos, mükemmel seçim adasıdır - herhangi bir konaklama, alışveriş, spor aktiviteleri, yemek - bu adayı keşfe çıkın ve sonsuza dek aşık olun.

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0