Yat Kiralama Hırvatistan

Hırvatistan, fatih mirasını koruyan zengin bir tarihe sahip harika bir ülkedir. Tarihçilere göre buradaki ilk insanlar İliryalılardı ve takip eden üç bin yıl boyunca Hırvatistan'ın statüsü ve sınırları pek çok kez değişti: ülke Yunanistan'ın ve sonra Roma İmparatorluğu'nun etkisinde kaldı, daha sonra bölge ikiye düştü krallıklar, kısmen Yugoslavya'yı oluşturmak için Sırplar ve Slovenlerle birleşmiş olan Macaristan, Osmanlı İmparatorluğu, Napolyon, İtalya tarafından fethedildi ve sonunda Hırvatistan bağımsızlık kazandı ve 2013'te Avrupa Birliği'nin bir parçası oldu.

Hırvatistan'ı ziyaret etmenin en iyi yolu mayıs - eylül ayları olsa da, turist mevsimi, suyun +17 ° C civarında olduğu Ekim ayında sona eriyor. En sıcak aylar, Temmuz ve Ağustos aylarıdır, sıcaklık +29 C'ye ulaşır ve su + 26-27 C. Mayıs ve Eylül ayları arasında maksimum +27 ° C sıcaklık ile seyahat etmek için harika bir zamandır.

Harika Hırvatistan 5000 kilometrelik Adriyatik kıyı şeridini ve binden fazla adayı dövüyor. Çok sayıda muhteşem yer ve aktivite herkesi inanılmaz bir maceraya dahil eder: şnorkelle yüzme, dalış, kayak, bisiklet sürmek, doğa yürüyüşü yapmak, muhteşem manzaraların tadını çıkarmak ve muhteşem tarihi ve doğal manzaralar, kıyılarda yelken ve güzel adaları keşfetmek. En büyük limanları, en eski şehirleri ve romantik adaları ziyaret edeceksiniz: muhteşem manzarasına sahip Hırvatistan'ın en büyük adası Krk, muhteşem otantik mimarisine sahip Korchula adası, şifalı çamurlu güzel Dugi-Otok, mongosları ve çamı ile Mlet adası ormanları, barları, diskoları ve diğerleriyle ünlü Pag adası.

WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0