Yat kiralama Yunan Adaları

Yunanistan'da kiralama, kendinizi eski tarihin ve doğanın büyüleyici güzelliğinin bir parçası olarak hissetmek, muhteşem Yunan adalarını keşfetmek ve mutluluk ve özgürlük duygularını hissetmek için özel ve en romantik bir deneyim kazanıyor. Yunanistan, yalnızca 227'sinin yaşadığı, cennete benzeyen plajları ve gizli koyları, antik kentleri ve kozmopolit şehirleri ile 6000'den fazla ada ve adacık sunmaktadır - harika bir tatil için ihtiyacınız olan her şey. Yunan adaları beş ana gruba ayrılır: Kiklad Adaları, Onikiadalar, Saronik Adalar, İyonya Adaları ve Sporades. İstediğiniz varış yerini seçin veya uzman tavsiyesi için Tengri Yachting ile iletişime geçin. Yat kiralama ile keşfetmek istediğiniz Yunan adaları ne olursa olsun, kesinlikle en büyük duygu ve hatıraları elde edeceksiniz. Yunanistan'daki en iyi charter sezonu haziran-eylül ayları arasındadır, ancak mayıs da oldukça iyi bir dönemdir. İhtiyaç ve isteklerinizi ve tecrübemizi birleştirerek sizin için ideal bir tatil ayarlayalım.

Gulet kiralama Yunan Adaları

Gulet kiralama Yunanistan, Ege'yi en yüksek konfor seviyesinde dolaşma konusunda eşsiz bir deneyim garanti eder. Doğanın tadını çıkarmak ve bir zamanlar eski yazarların, doktorların ve ressamların evi olan ve kendileri mitolojik tanrılar tarafından yaratılan topraklardaki eski kalıntıları keşfetmek. Bu yerler yükselip alçaldı, birçok kez fethedildi, korsan istilasına uğradı ve bu günlere Yunanistan'ın bir parçası olarak geldi, bağımsız ve tarih dolu ve çeşitli jeolojik süreçlerin ortaya çıkardığı tarif edilemez doğal güzellik. Lüks guletinizde alabileceğiniz en yüksek hizmet kalitesiyle bir araya geldiğinde, ihtiyacınız olan her şeyle birlikte her şey dahil tatil için idealdir.

Motor yat kiralama Yunan Adaları

Motorlu yatları tercih edenler için, her zevke göre lüks gemilerden oluşan bir seçki sunuyoruz. Saçlarınızdaki rüzgarı hissetmek isterseniz motorlu tekneniz tam olarak ihtiyacınız olan şey. Bu teknelerin hızı çok yüksek olduğu için kısa sürede birçok varış yerini ziyaret edebilirsiniz. Yat kiralama, örneğin su sporları gibi aktivitelerle birleştirilebilir. Motor yatlar her büyüklükte gelir ve çoğunlukla kaptanlı turlar ve mürettebatlı turlar için kiralanır. Motorlu bir yat kiralamak için birçok neden var: balayı, aile tatili, romantik turlar ve diğerleri.

WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0