Yat Kiralama Saronic Körfezi

Saronik Körfezi unutulmaz bir tatil için idealdir. Pitoresk manzaralar, el değmemiş doğası ve otantik atmosfer, adaların ziyaretçilerini tekrar tekrar buraya getirir. Grubun en büyük adaları Hydra, Spetses, Agistri, Aegina, Salamin ve Poros'tur.

Hydra adası, bisiklet bile değil, mekanik bir araç bulamayacağınız için gerçekten seçkin bir adadır. Mevcut tek ulaşım aracı eşekler, feribotlar ve su taksileridir. Burada birkaç film çekildi ve Hydra'nın hayranları ve sürekli ziyaretçileri arasında birkaç ünlü var.

Poros, yat severler arasında son derece popüler, burada dünyanın her yerinden ziyaretçileri çeken yıllık yat fuarı burada gerçekleşiyor. Ada, aile tatili ya da romantik bir hafta sonu için ideal, rahatlatıcı bir yerdir. Arkeoloji Müzesi, Poseidon Tapınağı, Zoodohos Pigi Manastırı, güzel limon ormanı ve elbette adanın muhteşem plajlarını ziyaret etmelisiniz.

Spetses popüler bir hafta sonu mekanıdır. Uzun gezinti yerleri için ve deniz manzarasıyla çarpıcı manzaraları ve cennet gibi koyları keşfetmek için idealdir. Adanın güzelliği, John Fowles tarafından yazılmış çok ünlü bir kitapta tarif edildi.

Agistri, geleneksel evleri, turistik tesisleri olan güzel plajları ve asla unutamayacağınız manzaraları olan küçük şirin köyleri olan küçük bir adadır.

Salamin, güzel bir tarihi kent merkezine, çam ormanlarına, altın renkli plajlara, restoranlara ve gece kulüplerine sahip bir adadır.

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0