Yat Kiralama

Türk kıyılarında yelken açmak, mükemmel bir tatil ve unutulmaz anılar sunar. yat kiralama, ülkenin kıyılarını ve güzel adalarını keşfetmenin en iyi yoludur. Dünyanın harikaları ve dünyaca ünlü birçok simge yapıya ev sahipliği yapan Türk kıyıları, gezginler ve maceracılar tarafından çok beğeniliyor ve keşfe çıkmak heyecan verici. Profesyonel bir kaptan, deneyimli mürettebat, lezzetli yemekler ve iyi kişiselleştirilmiş güzergah ile güvenli bir tur düzenleyeceğiz. Kiralık teknelerimiz 36 kişiye kadar ağırlayabilmektedir, bu sayede ihtiyacınıza ve arzunuza göre tekne kiralama seçmekte özgürsünüz.

Lüks Yat Kiralama

Lüks yat Türkiye, zevkinize göre düzenlenmiş her şeyle size en üst düzeyde tatil sunacaktır. Deneyimli bir kaptan, mürettebat ve aşçıya sahip olan lüks yatınız size en iyi otelin tüm konforunu ve fırsatlarını sunacaktır - günlük rutininizle ilgili sizi unutan ve rahatlamanızı ve hayatınızın tadını çıkarmanızı sağlayan her şey. Sadece tekne erişimine sahip muhteşem adaları ve gizli koyları ve mağaraları keşfetmek, en büyüleyici manzaraları görmek, teknenin havuzundan yüzmek ve dalmak, rotanızı özelleştirmek - Lüks yat kiralama tüm hayallerinizin gerçekleşmesini sağlar.

Motor Yat Kiralama

Motor yat kiralama, Türkiye'nin güzel kıyılarında son derece konforlu bir yelken ve kaliteli bir tatil imkanı sunmaktadır. Sınırsız rahatınız için tasarlanmış lüks motor yatlarımıza göz atın. Tengri Yachting, gereksinimlerinize uygun doğru motor yatını seçmenize yardımcı olacak ve güzergah konusunda uzman tavsiyesi sunacaktır. İstediğiniz varış noktalarında unutulmaz bir tatil için Motorlu tekne kiralama rezervasyonu yapın. Motorlu teknelerin yüksek hızı kısa sürede birçok yeri ziyaret etmenizi sağlar, böylece tatil sürenizden daha fazla yararlanabilirsiniz. Adaların ve turkuaz suların romantizmi, eski şehirlerin ve otantik köylerin büyüsü, muhteşem gün batımları, gurme yemekleri, dost canlısı yerliler ve daha pek çokları - hepsine sahip ve en güzel anılara sahipler.

WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0