Mavi Yolculuk Turunda Yapalan Aktiviteler

Yürüyüş

Dünyanın en eşsiz koylarında, inanılmaz doğa keşifleri ve yürüyüşler yapabilirsiniz. Personele bu konuda bilgi vermeniz güvenliğiniz için faydalı olacaktır.

Arkeoloji

Eğer arkeolojiye meraklıysanız çok şanslısınız. Her mavi yolculuk rotası üzerinde birçok arkeolojik alan sizlerin ziyaretini bekliyor. Bu konuda tur başında acenta yetkilisi veya kaptana bilgi vermeniz halinde rota düzenlemesi ve tur organizasyonunda yardımcı olunacaktır.

Su Sporları

Genellikle lüks ve daha üst sekment yatlarda bulunan sürat botları ile yapılan su kayağı, jetski, ringo ve banana ile eşsiz heyecanlar yaşayabilirsiniz. Kullandığınız benzini ekstra olarak ödemek veya kullandığınız süre kadar ödeme yaptırmak gibi yata göre değişen uygulamalar bulunmaktadır. Eğer kiraladığınız yatta bu imkan yoksa, lütfen kaptanınıza isteğinizi bildiriniz. Size en yakın noktada bulunan su sporları merkezi ile temasa geçerek bu imkandan ücreti karşılığında faydalanabilirsiniz. Bazı koylarda ve alanlarda su sporları güvenlik açısından yasaklanmıştır.

Kano / rüzgar Sörfü

Birçok yatta bu imkan bulunmaktadır. Yat personeline bu isteğinizi bildirerek bunlardan faydalanabilirsiniz. Yatın görme mesafesinden uzağa gitmemeniz tavsiye olunur. Aksi durumlarda güvenliğiniz açısından lütfen personele bilgi veriniz.

Yelken

Artık günümüzde yatların tümü, hava koşulları uygun olduğu sürece yelken açabilmektedir. Geziniz boyunca en az bir veya birkaç kez yelken açarak, bu aktiviteden siz de çok keyif alacaksınız.

Paraşüt

Tur programınızda Fethiye-Marmaris ve ya Fethiye-Kekova rotası mevcutsa, Fethiye Ölüdeniz 'de bulunan Babadağ’dan (2.000 metre), Ölüdeniz ’in dünyaca ünlü muhteşem plajını kuşbakışı görme şansını yakalayabilirsiniz.

Rafting

Fethiye-Marmaris rotasında gezi yapan misafirlerimiz, istemeleri halinde Dalaman Çay’ında rafting keyfini yaşayabiliriler.

Dalış

Geziniz boyunca, önceden rezervasyon yaptırmanız durumunda, rota üzerinde bulunan dalış noktalarında anlaşmalı olduğumuz dalış firmalarıyla, uygun fiyatlara günlük dalış yapma imkanınız bulunmaktadır.

Olta Balıkçılığı

Mutlaka her yatta bir veya birkaç olta takımı bulunmaktadır. Şimdiden rastgele.

Şnorkel

Ege ve Akdeniz 'in en berrak ve en renkli denizi keşfetmeniz için hazır.

Oyun Kartları / Tavla

İnanılmaz eğlenceli zamanlar ve çok heyecanlı tavla maçları sizi bekliyor.

Kitaplar

Yatların çoğunda farklı dillerde birçok kitap ve rehber kitaplar

WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0