Yat Kiralama Rodos

Rodos, Akdeniz'in incisi olarak kabul edilen Oniki Ada'nın en büyük ve en popüler adasıdır. Adanın kültürel ve arkeolojik değeri inanılmaz derecede yüksektir ve anıtları yaygın olarak bilinir. Kozmopolit ve geleneksel, mükemmel turizm tesislerinin, yeşil tepelerin ve vadilerin ve kesintisiz altın sahil şeridinin karışımı dünyanın her yerinden ziyaretçileri çeker ve herkes için unutulmaz bir tatil vaat eder. Adanın 40'tan fazla şehri ve köyü vardır, sayısız plajı gezginlere sakin rahatlama ile gürültülü bir partinin parçası olma ya da sualtı dünyasını görmek için dalış yapma şansı verir.

Rodos, yüzyıllar boyunca adayı işgal eden antik imparatorlukların sayısı nedeniyle tarih açısından çok zengindir. Bütün fatihler bugünlerde hala tanık olabileceğimiz ayak izlerini bıraktı. Tüm ilgi çekici yerler birbirine yakın olduğundan, mutlaka yürüyerek yapılması önerilen Eski Kent'i mutlaka ziyaret edeceksiniz. Eski Şehir, Castellania, Eleftherias Kapısı, Afrodit Tapınağı, Şövalyeler Sokağı, Büyük Usta Sarayı gibi etkileyici anıtlarla doludur. Adanın harika müzelerini ziyaret edin - Arkeoloji müzesi, Folklor müzesi, Kültür ve Jeoloji müzesi, Belediye Sanat Galerisi ve diğerleri. Adanın güzel kiliseleri, camileri ve sinagogları burada çok sayıda hacı çekiyor. Panagia Kilisesi, Saint Nectarios Kilisesi, Saint Panteleimon Kilisesi, Santa Maria Kilisesi, Süleyman Camii, Kahal Kadosh Shalom Sinagogu ve diğerleri, en önemli dini eserler arasındadır.

Bütün gece parti yapmak isteyenler için sabaha kadar bütün gece açık olan çok sayıda gece kulübü ve bar, kafe ve kaliteli restoran bulunmaktadır. Rodos’un gece hayatının çoğu, Eski Şehir’de, Faliraki ve Lindos turizm beldesinde yer almaktadır.
Rodos'tan Symy, Leros, Patmos, Kos, Kalymnos ve Nisyros'a gidebilirsiniz. Seyahat etmenin en iyi ve en konforlu yolu, kiralık yat kiralamak ve zevkinize ve arzunuza göre bir güzergah oluşturmaktır. Yatta geçirilen zaman, Yunan tatilinizin unutulmaz bir parçası olacak.

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0