Yat kiralama Andros

Andros, Kiklad Adaları'nın ikinci büyük adasıdır ve en yeşilliklerinden biridir: Pitoresk manzaraları çiçek açan vadiler, portakal, limon ve zeytin ağaçları, güzel çiçekler ve kabarcıklı akarsularla doludur. Adanın kırmızı çatılı evleri, çarpıcı ve gerçekten eşsiz bir manzara sunar.

Çok çeşitli plajlar, zorlu gezginleri bile şaşırtıyor. Tatilinizin her günü farklı plajları ziyaret edebilecek ve mağaralarının, limanlarının ve muhteşem manzaralarının tadını çıkarabileceksiniz.

Andros Hora'nın özel bir enerjisi var, etrafındaki her şey büyüleyici: otantik dar sokaklar, çok renkli çiçeklerle dolu geniş meydanlar, kalenin kalıntıları, güzel kiliseler, Arkeoloji müzesi, çağdaş sanat müzesi, Deniz müzesi ve diğerleri. Andros'un başlıca turistik yerleri arasında, dünyanın her yerinden çok sayıda ziyaretçiyi çeken Kutsal Bakire Kilisesi yer almaktadır.

Apikia köyünün mineral kaynakları ve şelaleleri, yeşil çiçek açan Menites köyü, pitoresk kabarcıklı akarsuları, kaptanların evleriyle rahat otantik Stenies köyü, kumlu plajları ile şirin Batsi köyü ve sayısız çekici balık tavernasının bulunduğu büyüleyici liman yerler bir masalın parçası hissettiriyor.

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0