Yelken yapmayı seviyorlar ve beş yıldızlı bir otelin hizmetini takdir ediyorlar mı? Tengri Yatçılık ile Türkiye'ye özel yat kiralama lüks bir yelken deneyimi. Dünyanın en büyük havuzuna sahip yüzen beş yıldızlı bir oteldir. Kişisel ekibiniz sizi şnorkelle yüzebileceğiniz, yüzebileceğiniz veya rahatlayabileceğiniz en iyi yerlere götürecek ya da küçük, güzel butiklerle sıradışı manzaraları ve pitoresk köyleri keşfedebilirsiniz. Seçim sizin.

Tengri Yatçılık, bireysel hizmete ve detaylara gösterilen özenle en yüksek konfor ve performans standartlarına sahip en seçkin yatları sunmaktadır. Tüm yemekler her zaman yerel mutfaktan etkilenerek isteklerinize ve beğenilerinize göre hazırlanır.

Hedefinizi seçin. Türkiye ve Yunanistan'da sizinle Akdeniz ve Ege'de yelken açıyoruz. Her destinasyonun kendine özgü bir çekiciliği vardır: Sahillerin vahşi güzelliğini, Adaların rahat atmosferini keşfedin, Türkiye'nin egzotik ve olağanüstü güzelliği ile kendinizi büyüleyin. Yabancı kültürlerin egzotik kokuları, doğal güzelliği ve eşsiz misafirperverliği ile izlenimleri bir ömür boyu hatırlayacak.

Sailing and pampering adlı kişiye tanıtılın

Profesyonel kaptan ve şef deneyimli denizcilerdir ve ev sahipleriniz ve tur rehberlerinizdir. Taze kahve ve rulo kahvaltının ardından kristal berraklığındaki sularda ilk yüzmenin ardından günlük rutini sizlerle tartışın.

Lüks gulet kiralama  mavi yolculuk tatili için idealdir. Kabinler iki gövdede, geniş ortak alanlar yemeklerin servis edildiği arka kapalı güvertede güverte seviyesinde yer almaktadır. Denizlerin genişliği ve dengesi dengeli olduğundan her zaman yatay bir konumda olacaksınız ve düşük taslağı sayesinde daha büyük yatlar da dahil olmak üzere koylara ve lagünlere yelken açılabilir ve demirlenebilir.

Tüm kaliteli ultra lüks yatlar, tam klima ve LCD TV / DVD oynatıcı ile donatılmıştır. kabinler geniştir ve çoğu özel banyoludur.

Lüks özel yat kiralama Türkiye herkes için ideal bir tatil, ancak bir yatta egzotik sularda yelken açmak isteyen beş yıldızlı bir tesisin hizmetini kaçırmak istemiyor.

WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0