Yat Kiralama Yalıkavak

Yalıkavak, Bodrum yarımadasındaki en güzel yerlerden biridir. Küçük kasaba, Bodrum iline 18 kilometre uzaklıktadır. Bodrum Yalıkavak oldukça rüzgarlı bir bölgedir ve burada geleneksel rüzgar değirmenlerinin çoğunu görebilirsiniz. Kasabanın içinde ve çevresinde birçok harika plaj var.

Yalıkavak, Gümüşlük veya Turgutreis gibi diğer yarımada yerleşim yerlerine yakındır. Palmarina, marina, alışveriş merkezi ve restoranlar içeren turistik bir kompleksdir. Bu kompleks Yalıkavak'ın turizm ve yatçılık işletmelerine büyük katkı sağlamıştır. Yalıkavak belediye limanında tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Geleneksel hayatı hala görebileceğiniz Yalıkavak'ın yakınında güzel tepeler var. Özellikle Geriş ve Sandıma köyleri görülmeli. Yalıkavak çiftçi pazarı da çok renkli ve geleneksel bir yer. Taze ve organik sebze ve meyveleri buradan satın alabilir, hediyelik eşya ve tekstil ürünleri için de alışveriş yapabilirsiniz. Yerel halkın hayatını keşfetmek istiyorsanız, köyler ve çiftçilerin pazarları harikadır.

Bodrum Yalıkavak restoranları iyi bir çeşitliliğe sahip ve fast food, kebap, geleneksel Türk mutfağı veya taze deniz ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca her bütçeye ve ihtiyaca uygun yat kiralama seçenekleri bulabilirsiniz. Bodrum yat kiralama hizmetimizden yararlanarak Yalıkavak ve çevresini keşfedebilirsiniz.

Yalı Kavak Tekne Kiralama

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0