Yat Kiralama Syros

Syros, özellikle gürültülü kalabalığın dışındaki tatilleri tercih edenler tarafından seviliyor. Ada, kültür ve doğa açısından inanılmaz derecede zengin, sokaklar ve plajlar kalabalık değil, Andros'un enerjisini en iyi şekilde hissedebiliyorsunuz.

Syros, en zengin tarihi nedeniyle şaşırtıcı manzaralarla doludur, arkeolojik eserler B.B.'ye dayanmaktadır. Ada fethetti, mal sahipleri birkaç kez değişti ve günümüzde onu en büyüleyici Yunan adalarından biri olarak biliyoruz.

Otantik beyaz evleri çevreleyen cesur kayalık tepelerin olduğu unutulmaz manzaralar ve Aegaean'ın mavi sularının karşısındaki yatların direklerinin güzelliği dünyanın her yerinden gelen ziyaretçileri büyülemektedir.

Adanın görmesi gerekenler arasında şunlar var: neo klasik mimarisine sahip Syros'un başkenti Ermoupolis ve Aziz Nicolaos Kilisesi, Saint George Katedrali, Varsayım Kilisesi, Koimisis Kilisesi Theotamou, Metamorphosis Kilisesi , Syros Tarihi Arşivi, Arkeoloji Müzesi ve Endüstri Müzesi.

Sadece başkenti değil, adanın sizi bu adaya kesinlikle aşık olacak küçük şirin köylerini de ziyaret etmeniz şiddetle tavsiye edilir.

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0