Yat Kiralama Symi

Symi unutulmaz bir atmosfere sahip bir ada olan çok renkli bir cennettir. Ağaçların ve vadilerin parlak yeşili, denizin parlak mavisi, parlak renkli evler ve adanın otantik atmosferi bu adanın ziyaretçilerini bu adaya aşık eder. Burada renkli neoklasik konaklara sahip Gialos limanını görecek ve rahat caddelerinde dolaşan ve kubbeli kiliselerle muhteşem manzaralara hayran kalarak güzel Chorio kentinde yürüyeceksiniz.
Adanın en önemli yerlerinden biri, 18. yüzyılda inşa edilen Başmelek Michael Panormitis Manastırı'dır ve toplamda adada 200'den fazla tarihi eser bulunmaktadır.
Adanın plajları turistik tesislerle düzenlenmiştir, ancak mahremiyeti tercih edenler ve rahatlamak için sessiz bir yer arayanlar için uzak tenha plajları da vardır. Ancak parti ve eğlence arayanlar için bu adada sunacak çok şey var.
Kesinlikle Symi'ye bayılacaksınız - adanın restoran ve tavernalarında tadabileceğiniz lezzetli yiyecekler. Deniz ürünleri ve geleneksel hamur işleri, Symi'nin tüm ziyaretçileri tarafından beğeniyle karşılandı.

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0