Oniki Adalar Yat Kiralama

Oniki Ada, Güneydoğu Yunanistan'da Ege Denizi'nde bulunan bir adalar grubudur. Oniki Ada adı “12 ada” anlamına gelir, ancak aslında yaklaşık bin büyük ve küçük ada ve kaya vardır ve bunlardan sadece 26'sı yerleşmiştir. On İki Adalı, birbirini izleyen hükümdarlar nedeniyle farklı bir karakter ve mimariye sahip - Venedik, Osmanlı ve İtalyan.

Oniki Ada'nın çeşitli adaları, çok önemli kültürel ve arkeolojik anıtlar olduğu için Yunanistan ve tüm dünya için büyük değer taşıyor. Kültür ve gelenekler, mükemmel plajlar, lezzetli yemekler, yumuşak deniz dalgaları ve parlak güneş, ziyaretçilerin adaların sakinlerinden birini hissetmesini sağlar ve burada gerçekten unutulmaz bir zaman geçirir.

Rodos ve İstanköy, dünyanın her yerinden genç turistleri çeken zengin kültür ve tarih ile turistik tesislerin, otellerin ve ünlü gece kulüplerinin birleşimi olduğu için Oniki Adaların en popüler adalarıdır.

Karpathos, Tilos ve Lipsi'deki en iyi plajları bulacaksınız, çünkü otantik Nisyros, Leros, Kalymnos ve Halki'ye gitmelisin, çok özel bir atmosfer için Astipalea ve Symi'yi seçebilir ve şüphesiz en parlak duyguları yaşayacaksın Oniki Adaların tüm adalarında inanılmaz derecede zengin ve lezzetli yiyecekleri tadabilirsiniz.

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0