Lüks Yat Kiralama ve Denizde Yelken, Ailesi ile Macera.

Akdeniz ve Ege denizinde yat kiralama ve yelkencilik tüm aile için çok eğlenceli, çünkü zaten denizle çok az temasın tadını çıkarıyor ve özellikle yaz aylarında, yat kiralama ve denizde yelkencilik özel bir deneyim.

Suda unutulmaz bir tatil için tüm olanaklara sahip tam donanımlı motor yatlar. Tüm gemiler ısıtma, buzdolabı, gaz sobası ve eksiksiz bir mutfak envanteri ile donatılmıştır. Tuvalet, sıcak ve soğuk su, Kıyı arzı, Dijital TV anteni, radyo / CD çalar ve pruva pervanesi Family Class'ın diğer özellikleridir. Daha fazla konfor istiyorsanız, teknelerimizi seçmelisiniz.

İşbirliği ortağımız aile tatilleri konusunda uzmanız. Kaptanın kendisi Baba olduğu için yelken tatilinizde ebeveynlerin ne istediğini kesinlikle bilir. Rota rüzgâr, hava ve aynı zamanda ailenin istek ve ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanmıştır. Kaptan ile aktif denizcilik için tüm aile planları. Hiçbir durumda ön planda olan şey mil fırçalamasıdır.

Farklı noktalarda yat kiralama ve yelkencilik için teklifler. Bizi internette veya seyahat acentesinde bulabilirsiniz. Kısmen yük-dakika yat kiralama üzerine kuruludur ve doğrudan limandan yelken açmaktadır. Bir zamanlar tatillerini yat kiralama ve yelkenle geçiren çoğu tatilci, seyahat formunu o kadar coşku bulurlar ki yat kiralama ve yelken için gelirler. Bizimle yat kiralama ve yelkencilik sadece bireyler ve aileler için uygun değildir ve arkadaşlar yat kiralama ve yelkencilik için denizde buluşmaktan hoşlanırlar.

Oynamak, eğlenmek ve macera yaşamak istiyorsanız Family at Sea! Yatlar çok donanımlıdır ve çocuklar için ceketler standart ekipmanımıza aittir. Aile tatili denizde gerçekten paha biçilmez ve unutulmaz.

WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0