Yat Kiralama Tilos

Tilos büyüleyici bozulmamış doğası ile eşsiz bir adadır. Bu yeşil cenneti keşfetmenin en iyi yolu yürüyüş yapmak. Küçük yollar sizi antik kalıntılara, kiliselere, büyüleyici manzaralara sahip yüksek noktalara götürür. Tilos, nadir ve tehlike altındakiler de dahil olmak üzere 100'den fazla kuş türüne ev sahipliği yapar ve ayrıca çok nadir görülen ağaçlar ve çiçekler vardır. Adanın mağaralarından birinde - Charkadio Mağarası - cüce fillerin fosilleri bulundu ve onları diğer paleontolojik ve arkeolojik buluntularla birlikte Tilos Müzesi'nde görebilirsiniz. Ayrıca bu mağarayı ziyaret edebilirsiniz, Megalo Chorio'nun 2 kilometre güneyindedir.
Başlıca görülmeye değer yerlerden biri ve popüler bir hac destinasyonudur, muhteşem Bizans freskleri ve 18. yüzyıldan kalma ahşap bir ikonostasisi bulunan Agios Pantelemonias Manastırı.
Tilos'ta ayrıca kalıntıları ile ıssız bir Migalo Chorio köyünü, yerleşime bakan güzel bir kiliseyi ve şövalyelerin inşa ettiği 14. yüzyıldan kalma bir kaleyi ziyaret etmelisiniz.

0 Ürün Sıralanıyor
WhatsApp Destek
  • KARŞILAŞTIR 0